CHIA Z MUSEM MALINOWYM

  • Produkt 024

Nasiona chia zawierają duże ilości błonnika, kwasów tłuszczowych omega-3, mnóstwo wysokiej jakości białka oraz kilka niezbędnych minerałów i przeciwutleniaczy. Dzięki swoim właściwościom mogą wpływać na pracę układu trawiennego, serca i układu krążenia. Ich regularne spożycie wpływa na poprawę kondycji skóry.

Maliny to pyszne owoce - soczyste i aromatyczne. Zawierają sporo witamin i minerałów - z magnezem, wapniem i żelazem na czele, a także wiele innych wartościowych dla zdrowia substancji.

Chia - nasiona chia to nasiona szałwii hiszpańskiej, uważanej w Ameryce Południowej, skąd pochodzą, za pokarm bogów. Są bogatym źródłem błonnika, białka, wapnia, żelaza, kwasu Omega-3, witamin z grupy B oraz przeciwutleniaczy. Wspomagają pracę układu pokarmowego, regulują procesy trawienne, sprzyjają odchudzaniu. Ich jedzenie zaleca się też przy problemach z koncentracją i pamięcią, w niedoborach żelaza i wapnia oraz przy cukrzycy typu 2.

Mleko kokosowe - mleko kokosowe jest dobrym źródłem niektórych składników mineralnych. Porcja 100 g pokrywa dzienne zapotrzebowanie na mangan w 46 procentach, na miedź w 13 procentach, na fosfor w 10 procentach, a na magnez, żelazo i selen w 9 procentach. Zawiera także niewielkie ilości witaminy C, niacyny, kwasu foliowego i innych witamin z grupy B.

Opis

Skład
Nasiona Chia, Mleko Kokosowe, Mleko, Miód, Malina, Borówka

Specyficzne kody

Zobacz także