DESER PUDING CHIA

Produkt 025

Efektowny, smaczny i przede wszystkim zdrowy !!! Pudding chia na mleku kokosowym równie dobrze może być pożywnym śniadaniem i pyszną kolacją. Pudding chia ma kremową i taką przyjemną, delikatną konsystencję. I oczywiście subtelny smak !

13,00 zł
Brutto

SKŁAD : BUTTERFLY PEA TEA  - w przypadku żywności liczy się wnętrze. Co zatem potrafi butterfly pea tea? Okazuje się, że niebieska herbata: działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwdepresyjnie, przeciwzapalnie, poprawia pamięć (jest wskazana podczas intensywnego wysiłku umysłowego, np. uczniom), zapobiega lękom, pomaga walczyć ze stresem, opóźnia procesy starzenia, poprawia wzrok i hamuje wypadanie włosów.

CHIA - Nasiona chia to nasiona szałwii hiszpańskiej, uważanej w Ameryce Południowej, skąd pochodzą, za pokarm bogów. Są bogatym źródłem błonnika, białka, wapnia, żelaza, kwasu Omega-3, witamin z grupy B oraz przeciwutleniaczy. Wspomagają pracę układu pokarmowego, regulują procesy trawienne, sprzyjają odchudzaniu. Ich jedzenie zaleca się też przy problemach z koncentracją i pamięcią, w niedoborach żelaza i wapnia oraz przy cukrzycy typu 2.

MLEKO KOKOSOWE - Mleko kokosowe jest dobrym źródłem niektórych składników mineralnych. Porcja 100 g pokrywa dzienne zapotrzebowanie na mangan w 46 procentach, na miedź w 13 procentach, na fosfor w 10 procentach, a na magnez, żelazo i selen w 9 procentach. Zawiera także niewielkie ilości witaminy C, niacyny, kwasu foliowego i innych witamin z grupy B.

PUDDING CYTRYNOWY - dla kontrastu i smaku !

DESER PUDING CHIA